Centrum Dystrybucji Materiałów Eksploatacyjnych Pro-Fill Sp. z o.o. powstało w czerwcu 1997. Impulsem do powstania było zapotrzebowanie rynku na materiały eksploatacyjne do drukarek atramentowych i laserowych. Podstawowym zadaniem, jakie sobie postawiliśmy, jest sprzedaż i recykling komputerowych materiałów eksploatacyjnych oraz sprzedaż i serwis urządzeń drukujących.

    Wieloletni okres naszej pracy pozwolił nam wkomponować się w istniejący system dystrybucji i sprzedaży komputerowych materiałów eksploatacyjnych, czyniąc nas firmą znaną i docenianą. Potwierdzeniem tej tezy są liczne kontrakty z najbardziej znanymi producentami naszej branży jak: Lexmark (posiadany certyfikat dystrybutora), HP, Canon, Epson czy kontrakty z wieloma prestiżowymi instytucjami - odbiorcami jak: Bank Zachodni WBK S.A., Urzędy Miast (Wrocław, Sosnowiec, Gdańsk), Bank PKO BP.S.A, liczne oddziały ZUS. Oprócz dystrybucji alternatywnych materiałów eksploatacyjnych prowadzimy skup zużytych tonerów laserowych i kartridży atramentowych, posiadając stosowne zezwolenie na tego typu działalność.

 Jesteśmy w stanie zaproponować profesjonalną obsługę logistyczną, zgodną ze wszystkimi wymogami prawa polskiego tzn. z ustawą o gospodarce odpadami ( Dz.U.Nr 62 z 2001 roku, poz.628 ), która nakłada na wszystkich zużywających komputerowe materiały eksploatacyjne, czyli wytwarzających odpady, obowiązek rozliczania się z nich po ich wykorzystaniu.

     Nasza oferta sprzedaży dotyczy zarówno dużych firm jak i odbiorców indywidualnych. Posiadamy materiały eksploatacyjne oryginalne i zamienne (kartridże atramentowe i tonery laserowe), kasety do drukarek igłowych, papiery, folie, etykiety, środki czyszczące, akcesoria komputerowe (np. nośniki danych), materiały biurowe, chemie gospodarczą. Nasza oferta jest ciągle wzbogacana i dostosowywana do potrzeb klientów.

Kontakt

Kasia: 507 089 141

Grażyna: 507 089 144

Paweł: 507 089 140